Přihlášení pro hráče

Druhé místo z turnaje v České Třebové

Z turnaje v České Třebové si mladší žáci Žichlínka odvezli druhé místo, když na prvního ztratili pouze bod.

article image

Brandýs nad Orlicí - Žichlínek 0:3

První utkání, které se hrálo za mírného deště, nevyznělo zcela jasně pro naše kluky. Centrované míče a nahrávky do útoku sbíral brandýský "Jeník" a dokonce sám i několika útoky zahrozil. Našim se podařilo v prvním poločase pouze jednou skórovat, což jim do druhé půlky moc herního klidu nepřineslo. Nakonec se ale našim hráčům povedlo vsítit ještě další dvě branky, takže si z utkání připsali první tři důležité body.

Střelci: Langer, Syrový, Křivánek. Asistence: Langer, Javorek, Křivánek.

Sloupnice - Žichlínek 0:5

Druhý zápas měl být takzvaně "na pohodu", neboť za Sloupnici nastupují i děvčata - což kluci v začínající pubertě oceňují :-). První poločas vyzněl jasně pro Žichlínek, kdy naše mužstvo vedlo již 4:0, mohli jsme se tedy soustředit na šetření sil do posledního - rozhodujícího - duelu.

Střelci: Langer 2x, Zemach, Bureš, Doleček. Asistence: Langer 2x, Schembera, Bureš.

Česká Třebová - Žichlínek 2:2

Protože Česká Třebová taktéž porazila zbylé dva protivníky, mělo se o prvním místě na turnaji rozhodnout v závěrečném duelu. Hrálo se nahoru-dolů, soupeři se nedařilo moc mařit naše brejky, ale našim hráčům se nedařilo zakončit tak, aby je gólman nevychytal. V první půlce vytěžil soupeř pouze jednu branku. Hráčům Žichlínka byl po ruce brankáře soupeře mimo vápno při naší vyložené gólové šanci, písknut pouze přímý kop (červená nebyla za úmyslnou ruku udělena), navíc se zvláštně postavenou zdí (asi metr od místa, odkud se rozehrávalo). Poločas tedy znamenal výsledek 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili naši aktivněji, díky povzbuzování ze sebe vyždímali poslední síly a otočili na 2:1, což samozřejmě soupeř nenesl zrovna s povděkem. I tak se nevzdával a do konce utkání stihnul srovnat, následoval tedy penaltový rozstřel, který vyzněl lépe pro domácí.

Střelci: Langer, Křivánek.

3.5.2014  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 750x