Přihlášení pro hráče

Muži jsou už jen krůček od postupu do II. třídy

Utkání s Lichkovem je předposledním zápasem, který v této sezóně odehráli muži. Výhrou 6:2 se přiblížili na dostřel k jistému postupu do vyšší soutěže.

article image

Utkání začalo velmi nervózně a po hrubé chybě obrany domácí v deváté minutě inkasovali. Soupeři ale dokázali odpovědět již ve 12. minutě, kdy míč dopravilo do brány duo Řehák-Motl. Úplně stejní hráči si to zopakovali a otočili ještě v prvním poločase vedení na svou stranu. Ve druhém poločase potrestali domácí chybujícího brankáře hostí, dvěma góly pojistil náskok Heger a dalšími dvěma Hostovský, a to dokonce hned minutu po sobě. Hosté stihli do závěru už jen korigovat z přímého kopu na 6:2. Žichlínek se přiblížil na dostřel k jistotě postupu do II. třídy bez barážového utkání, když drží aktuálně druhé místo tabulky. Poslední - rozhodující - zápas sehraje Žichlínek doma s Kunvaldem v sobotu 14. června.

Střelci: Řehák 2x, Heger 2x, Hostovský 2x, hosté: Bednář, Bula.