Přihlášení pro hráče

Postup! A desítku Kunvaldu doplnili mladší žáci o čistou výhru v turnaji

Naši muži si zajistili pro příští ročník historicky první účast ve II. třídě okresního přeboru, a to výhrou 10:2 nad Kunvaldem.

article image

Utkání začaly obě strany poměrně opatrně. Kunvald, ač oslaben o své hlavní posily, předváděl hezký kombinační fotbal. V šestnácté minutě si po přihrávce Hostovského a Fibikara naběhnul do vápna Štarman a otevřel skórové hody zápasu. Sám Štarman vsítil další branku o čtyři minuty později. Naději na úspěch dala Kunvaldu nařízená penalta po faulu Suchomela ve vápně domácích a skóre se měnilo i na druhé straně na 2:1. Zápas de facto rozhodli mezi 29. a 34. minutou čtyřmi góly Jelínek, Vaníček, Šenkýř (PK) a svůj hattrick završil Štarman. Po prvním poločase vedli domácí celkem 7:1 a zápas byl rozhodnut. Do druhé půlky Žichlínek nastoupil s pocitem užít si zápas a připravit se na pozápasové oslavy. Celkový výsledek 10:2 odpovídal odvedeným výkonům na hřišti a posunul Žichlínek do II. třídy, aniž by postup byl závislý na výsledcích soupeřů v tabulce.

Hráčům a celému realizačnímu týmu patří velká gratulace!

Střelci: Štarman 3x, Jelínek, Vaníček, Heger, Vondráček, Hostovský, Řehák, Šenkýř. Kunvald nevím.
Diváci: 120

Mladší žáci vyhráli turnaj v Zámrsku poměrem 13:0

Hezký kombinační fotbal předvedli mladší žáci ve všech utkáních a soupeřům nasázeli 13 fíků, přičemž neinkasovali ani jeden. Výsledky:

Ústí nad Orlicí - Žichlínek 0:4
Brandýs nad Orlicí - Žichlínek 0:5
Zámrsk - Žichlínek 0:4

15.6.2014  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 892x