Přihlášení pro hráče

Víkend ze tří čtvrtin úspěšný

O víkendu 13. a 14. září sehráli žichlínské áčko, béčko, dorostenci i starší žáci celkem 4 zápasy a ve třech případech byli úspěšní.

article image

Žichlínek - Rybník 4:1

Okresní přebor II. třídy

Žichlínek vlétnul do zápasu jako velká voda, s čímž zřejmě kapacity Rybníku nepočítaly. Ve 13. minutě se trefil Vondráček a dvě minuty na to Heger. Pak domácí poněkud polevili a nechali hrát hosty, kteří díky laxnosti obrany domácích mohli trefit ze střední vzdálenosti prázdnou bránu a snížit na rozdíl jednoho gólu. Nástup do druhého poločasu ale měli lepší zase domácí, když se ve 49. minutě trefil znovu Heger a pět minut po něm Štarman. Oběma asistoval střelec prvního gólu Vondráček. Do konce poločasu se skóre již neměnilo, a proto Rybník odjížděl ze Žichlínka s prázdnou.

Muži jsou po tomto zápase na třetí příčce okresního přeboru.

Branky: Heger 2, Vondráček, Štarman – Zadražil
ŽK 0-2
Diváci: 200

Albrechtice - Žichlínek "B" 6:0

Okresní přebor III. třídy, skupina JIH

Albrechtičtí v derby nedarovali nově narozenému žichlínskému béčku prakticky nic a porazili ho poměrem 6:0.

Žichlínek - Králíky/Červená voda 3:1

I. třída dorostu skupina C

Dorostenci doma vypustili začátek zápasu a hned ve druhé minutě inkasovali gól z rohu. Štěstí se otočilo na naši stranu v momentě, kdy hosté zahrávali pokutový kop a jeden z jejich hráčů (zřejmě Ramos) trefil vysoko nad. Do poločasu se sice skóre neměnilo, ale těsně před koncem druhé půlhodiny zápasu srovnal z pokutového kopu Antes. Stejný hráč kopal penaltu v 67. minutě a znovu neminul. Gól ze hry pak přidal dvě minuty poté Glocar a zpečetil tak výsledek zápasu. Dorostenci drží průběžné druhé místo tabulky krajského přeboru I. třídy.

Žichlínek - Radiměř 2:1

Okresní přebor starších žáků

V oslabené sestavě k nám přijela Radiměř a letmý pohled na jednotlivé sestavy napovídal, že by zápas měl být "procházkou". Opak byl pravdou. Radiměřský gólman velmi úspěšně likvidoval všechny naše střely, zatímco my jsme inkasovali z jediné střely jdoucí na naši bránu. Z celkových 16 střel na bránu a 10 mimo bránu jsme ve finále dokázali zužitkovat jen dvě, když se poprvé trefil Krňávek a vítězný gól zařídil Langer.

Starší žáci ve své premiérové sezóně hry na velké hřiště drží prozatím čtvrtou příčku okresního přeboru.

14.9.2014  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1049x