Přihlášení pro hráče

Žáci: Zámrsk/Vraclav - Žichlínek 2:0

Jako první letošní soupeř čekal na naše starší žáky vedoucí tým tabulky, a to na hřišti, kde kvetly sedmikrásky, kde byste nenašli ani metr čtvereční rovného povrchu a s rozhodčím, jehož výkon patřil k horšímu průměru.

article image

Spojené mužstvo Zámrsku s Vraclaví hrálo tak, jak jsme předpokládali - nakopávali míče na tři rozdílové hráče. První branku jsme inkasovali v sedmé minutě - po závaru ve vápně brankář na balón nedosáhnul, druhý gól přidal soupeř v minutě pětadvacáté. I když to podle statistiky nevypadá, vystřelili jsme několikrát na bránu, ale vždy trefili jen brankáře. Domácí zaslouženě vyhráli, protože dokázali dvakrát trefit branku.

K herní pohodě rozhodně nepřispěl výkon rozhodčího. V prvním poločase trenér Žichlínka čtyřikrát reklamoval špatné vhazování domácích, na což rozhodčí nijak nereflektoval a taková vhazování pouštěl. Ve druhé půlce i náš hráč jednou špatně vhazoval, ale našim chlapcům toto rozhodčí neodpustil a písknul. Nedokonalost svého výkonu potvrdil na konci zápasu, kdy písknul přímý kop z hranice našeho velkého vápna po údajném faulu na útočníka domácích, přičemž až ve Vysokém Mýtě bylo slyšet, že "šprajc" byl přes balon. Jako hosté jsme odjížděli s pocitem nespravedlnosti, a to nikoliv z důvody výsledku zápasu, ale právě kvůli výkonu arbitra.

Příští zápas sehrají žáci doma s mužstvem Rybníka, výkop je ve 13:30. Přijďte naši mládež podpořit, jejich výkony si to zaslouží!

12.4.2015  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1223x