Přihlášení pro hráče

Derby s Rudolticemi jasně pro Žichlínek

Derby sehráli tento víkend Žichlínek a Rudoltice, a to jak v kategorii starších žáků, tak i dorostu a samozřejmě mužů. Celkové skóre 15:3 a čtyři vlastní góly – to je výčet všech tří zápasů.

article image

Dorost – 5:0 pro Žichlínek

V sobotní odpoledne si to v derby rozdali jako první dorostenci. Soupeři nasázeli čtyři góly, jeden gól padnul jako vlastní. Kluci si spravili chuť po nepovedeném přípravném utkání, ve kterém stejnému soupeři podlehli.

Starší žáci – 8:2 pro Žichlínek

Vyzní to možná zvláštně, ale Žichlínek dal jen 6 gólů - postupně se trefili Doleček, Schembera, Pecháček dokonce dvakrát, Krňávek a Šilar. Posledně jmenovaný ale tlakem na obránce (lépe řečeno obránkyni) donutil soupeře dvakrát ke stejné chybě – prudkou „malou domů“, se kterou si gólman téměř neměl šanci poradit.

Muži – 2:1 pro Žichlínek

V nejvyšší věkové kategorii se hrálo poměrně vyrovnané utkání. Skóre otevřel v 16. minutě Dorazil, když vyzkoušel brankáře hostů od půlky hřiště, ten ale vyrazil míč jen pod vlastní břevno. Druhým kiksem se prezentoval v 39. minutě, kdy neudržel rotující míč mezi nohama a ten se jal přejet brankovou čáru – to střílel z dálky Štarman. Skóre uzavřel patnáct minut před koncem Motl, když krásně trefil bránu, bohužel tu vlastní. Utkání provázela poměrně tvrdá hra, kterou rozhodčí pouštěl, jedinou žlutou kartu si vysloužil právě střelec vlastního gólu.

Domácí si tedy doma ponechali všech devět bodů. Dorost se posunul v tabulce I. třídy na třetí místo, žáci zůstávají na čtvrtém (na druhé místo jim chybí jen tři body) a muži mohou po tomto zápase konstatovat, že se jich určitě nebude týkat boj o záchranu v soutěži a mohou zbytek sezóny dohrát v klidu.

Bambini - turnaj bez ztráty kytičky

Naši nejmladší maximálně šestiletí fotbalisté zvítězili na turnaji v Tatenicích, když jasně porazili domácí tým a českotřebovské "áčko" i "béčko". Pochvalu je jistě nutné udělit všem za bojovnost, nejvíce pak Jáchymu Švecovi, který si dal ve všech zápasech minimálně hattrick.

Muži "B" - Helvíkovice-Žichlínek 5:3

Na kosodélníku poblíž Žamberka sehrálo naše béčko zápas s Helvíkovicemi. S těmi mělo kdysi problém i naše áčko. Domácí dokázali potrestat každou chybu naši obrany a nasázeli našim bůro, i když naši drželi krok a inkasovali celkem třikrát (trefili se Libor Bureš dvakrát a Lumír Vaculík jednou).

4.5.2015  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1143x