Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Béčko utrpělo v prvním utkání debakl

Kalich hořkosti museli vypít až do dna hráči naší rezervy, kteří přivítali v neděli na domácím hřišti zkušené borce z České Třebové.

Vůbec jsme netušili, s jakou kvalitou hosté přijedou. Ti neponechali nic náhodě a přijeli si pro tři body, přičemž gólový příděl byl trojnásobný. Hned v první minutě po obranném zákroku Miloše Smoly kopali hosté penaltu, exekutor ale mířil hodně vedle levé tyče. Skóre pak otevřel ve 12. minutě Borek. Nám se vůbec nedařila přechodová fáze, na Vondráčka, který měl hrát hrotového útočníka, šel za čtvrt hodiny jen jeden balon. Pak musel vystřídat, neboť se mu ozvalo zranění z turnaje v Mladějově. Místo něho nastoupil Ladislav Pecháček, který svou rychlostí, technikou a schopností odebírat soupeři balon dělal trochu vrásky na čelech hostí. Až do 23. minuty jsem se bránili, pak zvýšil na 0:2 Rufer. Jakousi naději nám vyčaroval Radim Zuch, jemuž se podařilo snížit na 1:2, a to přímo z rohu!

Od té doby to šlo s námi z kopce. Hráči soupeře byli zkušení, my jsme byli většinou až druzí u balonu, nedokázali jsme si přihrát, kupili jsme chyby v obraně.

Výkony se dají omluvit tím, že se snažíme zapracovat do mužského fotbalu dorostence, tedy kluky ve věkovém rozmezí 15-19 let. Chybí jim zkušenosti, ty ale mohou nasbírat pouze tím, že budou hrát, hrát, hrát.

Konečné skóre se pak zastavilo na stavu 1:9 pro hosty. My musíme tvrdě trénovat a věřit, že díky tréninkům a herní praxi se výsledky dostaví. Reputaci si můžeme spravit již tuto sobotu v Mistrovicích.