Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Premiéra v I.B třídě nevyšla zcela nejlépe

Ke svému prvnímu utkání v krajské soutěži zajížděli hráči do Libchav.

Na horké půdě, kam se dle tamtamů nejezdí vyhrávat, a když vedete, dějí se zvláštní věci, tak tam přesně si odbyli naši hráči svou premiéru. A ne zrovna úspěšnou.

V prvním poločase byli naši mnohem lepší než soupeř, tomu veškeré snahy končily v přechodové fázi. Naši se dostávali do zakončení přes laxní obranu soupeře. Skóre otevřel ve 4. minutě náš Pavel Šenkýř, když dostal krásný pas po zemi do ulice od Kuby Ptáčka. Po tomto gólu jsme se začali divit. Následovala neuznaná jasná penalta po ruce domácího obránce ve vápně (to viděl celý stadion, jenom hlavnímu rozhodčímu to uniklo), následovala penalta proti nám. Po naší krásné akci zasunul do brány Lumír Vaculík - ofsajd, zřejmě oprávněný. Domácí se dostali prakticky do jediné tutové šance, kdy hráč č. 7 utekl našemu Jelínkovi a krásnou šajtlí poslal balon golmanovi do protipohybu k tyči. Poločas tedy skončil 2:1 pro domácí. Výsledek absolutně neodpovídal tomu, co se dělo na hřišti, ale co se dá dělat, hraje se na góly, my jsme mohli vést i o pět, ale nedali jsme je.

V druhém poločase jsme se už psychicky nezvedli, zabila nás situace, kdy šel Pavel Šenkýř sám na gólmana, mu byl odmáván druhým asistentem rozhodčího ofsajd, který samozřejmě nebyl. Tyto situace jsou ubíjející pro psychiku hostujícího týmu a potvrzují, bohužel, to, co píši v prvním odstavci tohoto článku. My jsme se v druhé půlce už na nic nezmohli, začali jsme kupit i chyby. Zápas skončil tedy 4:1 pro domácí.

Domácím Libchavám gratulujeme k zisku prvních tří bodů, my si musíme spravit reputaci následující víkend, kdy k nám zavítá Semanín.