Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Poslední zápas podzimu pro B-tým

Poslední zápas podzimu pro náš rezervní tým byl zároveň derby, a to v nedalekých Rudolticích, rovněž s jejich mužskou rezervou.

article image

V posledním zápase jsme nemohli, co se umístění v tabulce týče, nic ztratit ani získat, už předem bylo jasné, že přezimujeme v klidném středu na 7. místě.

Do zápasu jsme vstoupili v této sestavě: L. Hrabáček, J. Vondráček, R. Hrabáček, O. Stasiowski, J. Fibikar, S. Miko, M. Smola, P. Pospíšil, Ch. Tomopulos, S. Skála, L. Pecháček. Na lavičce pak byli připraveni M. Boščík, M. Šilar, L. Bureš, P. Kočí a J. Ptáček.

Na zápas dohlížela trojice arbitrů M. Diblík - P. Dučák a B. Kolář.

Začátek zápasu byl velmi neklidný, hra se přelévala z jedné strany na druhou, nám se nedařila kombinace po zemi, i když jsme si řekli, že budeme hrát po zemi a žádnou nakopávanou, často naši obránci balon bezmyšlenkovitě nakopli pryč a samozřejmě ho měli hned zpátky. Ve 14. minutě si naše obrana zahrávala s nervy trenéra způsobem, kdy si vyměňovala balon tak dlouho z jedné strany na druhou, až se ho podařilo soupeři ukořistit a vstřelit první gól - Kocanda 1:0 z pohledu domácích.

Nám se podařilo o 12 minut později vyrovnat po individuální akci Vondráčka - 1:1. Do poločasové přestávky jsme vstoupili za smírčího stavu, ale už bez zraněného kapitána O. Stasiowského. Pásku po něm přebral právě střelec našeho gólu J. Vondráček.

V poločasové přestávce došlo ke střídání, za M. Smolu nastoupil J. Ptáček. Bohužel se v 52. minutě zranil J. Vondráček v souboji způsobem, když po něj musela přijet sanita RZS. V době, kdy píšu tento článek, je Vondras ještě v nemocnici na vyšetření a my mu přejeme, aby to dobře dopadlo a nebylo to nic vážného.

Během druhého poločasu jsme soupeře tlačili, dostávali se do mnoha možností zakončení, ty se nám ale nedařily nebo balon pochytal gólman domácích. Soupeři docházely evidentně síly, hrál už jen na brejky z dlouhých nakopávaných balonů, v zakončení byl ale rovněž bezúspěšný. Zápas tedy dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme byli my ti lepší, náš "čapájev" Lukáš Hrabáček chytil 3 penalty.

Jak hodnotit podzim?

Podzimní část soutěže můžeme hodnotit veskrze kladně. Z otloukánků soutěže, kteří rozdávali body jako na běžícím páse, jsme se stali rovnocennými soupeři i týmům z horní části tabulky (na výjimky samozřejmě :-). Trápí nás často produktivita v zakončení, ale i další takové bolístky, které mají týmy hrající III. třídu. Během zimní přípravy zapracujeme na vytrvalostní kondici a větší souhru dnes již stabilizovaného kádru mužstva.