Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Prohra nejspíše zasloužená

Rezerva týmu SKP Slovan Moravská Třebová dorazila do Žichlínka s úmyslem uzmout pro sebe tři body. A povedlo se jim to.

article image

K zápasu bychom si mohli říct: Tak tohle se nám opravdu nepovedlo. Ačkoliv to prvních patnáct minut to vypadalo, že máme nad soupeřem navrch, byli to hosté, kdo se jako první radovali ze vstřeleného gólu. Po opakovaném rohovém kopu došlo v našem vápně k takové skrumáži, že gólman může být rád, že proti němu vyletěl jen balon. I když teda slovo "vyletěl" je hodně optimistické, on se balon do té sítě tak nějak dostal, z pohledu diváka nebylo absolutně poznat, kdo a jak ho tam dopravil. Branka připsána Robinu Polákovi - 0:1 z našeho pohledu.

Hra se začala přelévat z jedné strany na druhou, nám se přestalo dařit hlavně v přechodové fázi, kdy jsme si prakticky nebyli schopni nahrát na pár metrů. Do toho ještě začala kupit chyby i obrana, když jednotliví hráči předržovali na noze míč a nechali se napadat soupeřovou ofenzivou a často o balony přicházela. Do kabin jsme o poločase šli s jednobrankovým mankem a diváci doufali, že se to v druhé půlce změní.

Bohužel se tak nestalo, chyby jsme dělali dál, střed hřiště rozhodně nebyl pod naší nadvládou. Naše chyby potrestal v 57. minutě uniknuvší Karel Kolář, utekl naší obraně a překonal gólmana - 0:2.

Do konce zápasu se pak již nic zvláštního neudálo. Měli jsme sice úseky hry, kdy jsme soupeře dokázali zatlačit a přehrávat, ke kýženému výsledku to ale nevedlo, a tak jsme museli přijmout porážku. Porážku, která nám může zkomplikovat do budoucna pobyt v soutěži.

Příští týden zajíždí naše áčko na hřiště do Králík, kde bude velmi těžké uhrát body.

Sestava: R. Šilar - L. Jelínek (62. L. Hrabáček), J. Suchomel, J. Krejčířík (61. M. Šilar), A. Dorazil (65. J. Vondráček) - L. Vaculík, R. Mizerák, V. Zahradník, V. Smola (75. P. Kočí) - A. Antes (20. M. Smola), P. Šenkýř