Přihlášení pro hráče

Vítězství v poháru je naše!

Ve středu 13. června přivítala Luková oba finalisty Poháru předsedy OFS - "domácí" Žichlínek a Brandýs nad Orlicí.

article image

Soupeř přijel odhodlaný oplatit nám porážku z jarního mistrovského utkání (3:0 pro Žichlínek). Soupeři se oťukávali a nevyužívali šance až do 39. minuty, kdy skóre otevřel domácí Pavel Šenkýř. Na jeho gól vzápětí - konkrétně po dvou minutách - odpověděl Hanzl z Brandýsa a začínalo se odznovu. Do poločasu se skóre ještě jednou změnilo, když se znovu prosadil Šenkýř gólem do šatny ve 44. minutě.

Ve druhém poločase byla zřejmá územní převaha Žichlínka, i tak se ale dostával Brandýs do šancí. Po závaru před branou domácích v 86. minutě nešťastně tečoval střelu hostí Hrabáček a bylo srovnáno - 2:2.

O výsledku tedy rozhodl penaltový rozstřel, který zvládl lépe Žichlínek - proměnil všech pět pokusů, kdežto Brandýs jednou zaváhal, a to ho stálo roční zapůjčení poháru.

Soupiska: Šilar R., Fibikar, Jelínek (60" Hrabáček L.), Suchomel J., Ptáček, Šenkýř J., Vaculík, Zahradník (71" Vondráček), Motl L. (29" Pecháček), Antes (80" Kočí), Šenkýř P. (56" Pánik).

Důležité utkání už v sobotu

Sobotní program na našem hřišti otevře již ve 12:30 zápas rezervy s hosty z Kerhartic. V tomto zápase, kde již o nic nejde, zaskočí na postu gólmana hráč, kterého byste jistě nečekali. Stálý gólman David Valenta je totiž od posledního zápasu v Rudolticích zraněn.

To nejdůležitější se ale odehraje v 16 hodin. Naše áčko přivítá béčko Jiskry, a pokud uspěje (tedy pokud získá alespoň dva body), oslaví tzv. "double" (výhra v poháru a výhra přeboru současně) a v příští sezóně si bude moci vyzkoušet soutěž o patro výše, tedy krajskou I.B třídu.

Přijďte fandit, připraveno bude dostatečné množství jídla i pití!

před 4 měsíci  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 392x